Митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр разом із духовенством Спасо-Преображенського собору у поминальну суботу 22 лютого відправили панахиду за усіх загиблих під час силового протистояння в Києві. Усіх померлих згадували поіменно.
Фото Сергія Гаджилова
























