Дорогі друзі! Із вересня відновлюємо біблійні зустрічі у Спасо-Преображенському соборі.
Бесіди проходитимуть в самому соборі щовівторка з 19:00 до 21:00, щоб усім було зручно доїхати після роботи.
Тема бесід на цей сезон: “найнебезпечніша” і “найтаємнича” книга Нового Завіту – Одкровення (Об’явлення, Апокаліпсіс) св. Іоана Богослова. Апокаліпсіс часто читають як книгу “жахів”, тоді як насправді це є книга великої надії.
Ми будемо читати разом Апокаліпсіс і розмірковувати над ним. Будемо також дізнаватися, як тлумачили цю книгу отці Церкви та що про неї говорять сучасні християнські богослови. Ми дізнаємось, про що розповідає ця книга, та що в неї не можна вичитати.
Перша зустріч – 6 вересня. Початок о 19:00.
Вхід вільний. Учасникам занять потрібно мати з собою текст Біблії (книгу, текст в електронній книзі, на планшеті тощо).
