В день Незалежності України духовенство і парафіяни собору дякували Богові і просили про благословення на мирне життя

Сьогодні, 24 серпня, у двадцять п’яту річницю Незалежності України, Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі очолив благочинний протоієрей Валерій Кравець у співслужінні кліриків собору. Священики служили у вишитих в народному стилі ризах, багато парафіян прийшли на свято у вишиванках. За богослужінням дякували Богові за чверть століття, які ми прожили у незалежній державі, та посилено молилися про мир в Україні, якнайшвидше припинення війни і ворожнечі.

14081367_10206486430511494_388955453_n

З благословення митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра сьогодні було піднесено Богові спеціально складену подячну молитву за Україну. Після служби хор під управлінням Олександра Тарасенка, духовенство і народ разом заспівали духовний гімн нашої держави: “Боже великий, єдиний…”

Continue reading