Сьогодні, 19 серпня (6 серпня за старим стилем), Українська Православна Церква відзначає Преображення Господнє. Це свято є престольним днем нашого Спасо-Преображенського собору. Божественну літургію сьогодні очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні кліриків храму та гостя – протоієрея Антонія Кумпете з Балтської єпархії. Владика Олександр у проповіді після Євангелія закликав усіх християн наслідувати Христу і Його учням, щоб всі ми могли з радістю промовити разом із апостолом Петром: “Добре нам тут бути!” Після літургії звершили хресну ходу навколо собору та освятиили виноград і плоди нового урожаю. Всі парафіяни після служби отримали подарунки від ктитора собору Ігоря Лисова. Чудовими святковими піснеспівами порадував парафіян архієрейський хор під управлінням Олександра Тарасенка.
Преображення Господнє – престольне свято собору!
Прокоментуй!

