Сьогодні, 19 серпня (6 серпня за старим стилем), Українська Православна Церква відзначає Преображення Господнє. Це свято є престольним днем нашого Спасо-Преображенського собору. Божественну літургію сьогодні очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні кліриків храму та гостя – протоієрея Антонія Кумпете з Балтської єпархії. Владика Олександр у проповіді після Євангелія закликав усіх християн наслідувати Христу і Його учням, щоб всі ми могли з радістю промовити разом із апостолом Петром: “Добре нам тут бути!” Після літургії звершили хресну ходу навколо собору та освятиили виноград і плоди нового урожаю. Всі парафіяни після служби отримали подарунки від ктитора собору Ігоря Лисова. Чудовими святковими піснеспівами порадував парафіян архієрейський хор під управлінням Олександра Тарасенка.
Богослужіння транслювалося наживо на нашому сайті та на національному телеканалі “Перший Ukraine”.
(Відео буде доступне для перегляду після обробки на сервері)
Фото Максима Сидоренка.











































