Сьогодні, у неділю 14 травня, за Божественною літургією читається розповідь євангеліста Іоана про зустріч і бесіду Ісуса Христа із самарянською жінкою біля колодязя Якова. Відправу Божественної літургії в Спасо-Преображенському соборі цього дня, а також всеношну напередодні очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні духовенства храму. Проповідь після Євангелія сказав протодиякон Ростислав Воробій. За службою співали Архієрейський і дитячий хори нашого собору.
Божественна літургія у неділю про Самарянку
Прокоментуй!
