“Ніколи знову”. В соборі помолилися за загиблих у Другій світовій війні та за мир в Україні

Сьогодні, 9 травня, у Спасо-Преображенському соборі за Божественною літургією підносили посилені проханння до Господа Бога про приноження любові та подолання усілякої ворожнечі. Молилися за упокій усіх воїнів, що віддали своє життя за Батьківщину, та за усіх безневинно загиблих в часи війни. Богослужіння очолив благочинний собору протоієрей Валерій Кравець у співслужіннні кліриків храму.

Continue reading