28 січня до Музею Блаженнішого Митрополита Володимира завітали особливі відвідувачі – люди з вадами зору, котрі знаходяться під опікою Українського товариства сліпих і організувалися в «Групу Творчі ініціативи».
Попри недосконалий зір, люди намагаються вести активне повноцінне життя. Впродовж останніх 5 років вони щосуботи відвідують цікаві місця – театри, виставки, музеї та ін.
У Музеї Блаженнішого Митрополита Володимира гостей зустрів духівник Фонду митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр. Екскурсію музеєм провів клірик Спасо-Преображенського собору протодиякон Іван Гичун.





Дякувати Богу,що сліпі прозрівають..