8 січня, у неділю після Різдва Христового, Православна Церква за богослужінням згадувала Собор Пресвятої Богородиці – найдавніше свято на честь Божої Матері, а також праведних Йосифа Обручника, Давида царя та Якова, брата Господнього. Божественну літургію цього дня в Спасо-Преображенському соборі звершив благочинний протоієрей Валерій Кравець у співслужінні духовенства собору, а відправу всеношної напередодні та великої вечірні цього дня ввечері – митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.
Після вечірні отець Валерій від імені голови Парафіяльної ради собору Ігоря Лисова, від духовенства і усієї громади привітав владику Олександра зі святом Різдва Христового.
