Сьогодні, 22 жовтня, музей Блаженнішого Митрополита Володимира при Спасо-Преображенському соборі відвідали вихованці з батьками недільної школи Свято – Ольгинського собору міста Києва. Нагадуємо, що музей тепер відкрито щодня, крім понеділка, з 10:30 до 16:30, екскурсії в соборі проводять священнослужителі Спасо-Преображенського собору.
Знайомство з музеєм розпочалось з перегляду документального фільму. Далі отець Василь Сабанюк провів екскурсію для гостей. На завершення уже традиційно на гостей чекали “листи-настанови” від Блаженнішого.
По завершені екскурсії спільне фото та чаювання запашним гарячим чаєм від партнерів мережі чайних “Coffee break” з печивом біля пам’ятника Митрополиту Володимиру.
На пам’ять про відвідування музею директор недільної школи Неоніла Миколаївна Ушакова залишила коментар у “Книзі відгуків” центру: “Ми, учні та вчителі Свято-Ольгинського собору, висловлюємо велику подяку всім людям, які з такою теплотою й любовю створили цей музей в честь Блаженнішого Митрополита Володимира. Ми просто в захваті від того кіноматеріалу з життя та служіння великого сповідника Божого. Якою чуйною і прекрасною людиною був Блаженніший. Його любов до справи, яку він виконував до останнього подиху, його любов та відношення до простого люду, а також його ніжне відношення до своєї матусі та нашої неньки України… Миберемо із собою часточку тепла і любові, які отримали тут сьогодні.”



