Вихованці недільної школи Ольгінського собору відвідали музей Митрополита Володимира

Сьогодні, 22 жовтня, музей Блаженнішого Митрополита Володимира при Спасо-Преображенському соборі відвідали вихованці з батьками недільної школи Свято – Ольгинського собору міста Києва. Нагадуємо, що музей тепер відкрито щодня, крім понеділка, з 10:30 до 16:30, екскурсії в соборі проводять священнослужителі Спасо-Преображенського собору.

14642121_1098911963559325_1732050647688116257_n

Знайомство з музеєм розпочалось з перегляду документального фільму. Далі отець Василь Сабанюк провів екскурсію для гостей. На завершення уже традиційно на гостей чекали “листи-настанови” від Блаженнішого.

14713795_1098908030226385_90831162224117332_n

По завершені екскурсії спільне фото та чаювання запашним гарячим чаєм від партнерів мережі чайних “Coffee break” з печивом біля пам’ятника Митрополиту Володимиру.

14725578_1098934150223773_8013626022260425881_n

На пам’ять про відвідування музею директор недільної школи Неоніла Миколаївна Ушакова залишила коментар у “Книзі відгуків” центру: “Ми, учні та вчителі Свято-Ольгинського собору, висловлюємо велику подяку всім людям, які з такою теплотою й любовю створили цей музей в честь Блаженнішого Митрополита Володимира. Ми просто в захваті від того кіноматеріалу з життя та служіння великого сповідника Божого. Якою чуйною і прекрасною людиною був Блаженніший. Його любов до справи, яку він виконував до останнього подиху, його любов та відношення до простого люду, а також його ніжне відношення до своєї матусі та нашої неньки України… Миберемо із собою часточку тепла і любові, які отримали тут сьогодні.”

14731366_1098927610224427_744089061062733346_n

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *