Сьогодні, у неділю 2 жовтня, брати Рішар і Бенуа зі спільноти Тезе, що у Франції, відвідали наш собор та завітали до меморіального музею Блаженнішого Митрополита Володимира. Клірик собору протоієрей Андрій Дудченко і директор музею Ольга Заріцька вітали братів та розповіли про експонати музею. Брати залишили запис у книзі почесних гостів.
Брати з Тезе відвідали Спасо-Преображенський собор і музей Митрополита Володимира
Прокоментуй!

