В суботу 29 жовтня музей пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира відвідала багатодітна родина священослужителя Димитрія Черкашина, який виховує 12 діточок. Екскурсію для відвідувачів провів клірик Спасо-Преображенського собору протодиякон Іван Гичун.
Маленьким гостям вручили солодкі та пам’ятні подарунки на згадку про відвідування музею.
Після екскурсії уже традиційно організатори пригощають гостей запашним гарячим чаєм.


