На Гробі Господньому запалено свічки в пам’ять жертв Голодомору

Вчора ввечері, 28 листопада, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр та благочинний Спасо-Преображенського собору протоієрей Валерій Кравець запалили свічки на Гробі Господньому в Єрусалимі в пам’ять жертв Голодомору.

12310662_1116685575023024_9196164121127244924_n

“Свіча пам’яті на Гробі Господньому за всіх голодом заморених”, – написав владика на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

У Спасо-Преображенському соборі вчора також було відправлено поминальні богослужіння за усіх загиблих в часи Голодомору.

Делегація від Спасо-Преображенського собору Української Православної Церкви перебуває на Святій Землі від вечора п’ятниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *