Вчора ввечері, 28 листопада, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр та благочинний Спасо-Преображенського собору протоієрей Валерій Кравець запалили свічки на Гробі Господньому в Єрусалимі в пам’ять жертв Голодомору.
“Свіча пам’яті на Гробі Господньому за всіх голодом заморених”, – написав владика на своїй сторінці у мережі Фейсбук.
У Спасо-Преображенському соборі вчора також було відправлено поминальні богослужіння за усіх загиблих в часи Голодомору.
Делегація від Спасо-Преображенського собору Української Православної Церкви перебуває на Святій Землі від вечора п’ятниці.
