24 серпня, на день Незалежності України, Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі очолив настоятель митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні кліриків собору. Ктитор собору Ігор Лисов та багато парафіян прийшли на свято у вишиванках. За богослужінням посилено молилися про мир у нашій державі.
Після літургії та молитви за Україну митрополит Олександр разом з духовенством, Ігорем Володимировичем та парафіянами заспівали Гімн України та підписали прапор, який буде передано воїнам, що боронять нашу Батьківщину.
Богослужіння транслювалося наживо на нашому сайті.
(Відео буде доступне для перегляду після обробки на сервері)














Дякую Богу за Його любов до нашої України, за те, що Він вселяє в наші серця свою любов і ми ще здатні чути Його голос, наші серця ще здатні любити своїх ближніх. Як же прекрасно відчувати себе УКРАЇНКОЮ і не потерпати від опіки старшого брата, не цуратися рідної мови. А чути Богослужіння на рідній мові, розуміти слова молитви і СЛОВО БОЖЕ, яке западає в твоє серце— це величезне благословіння нашому українському народу. Слава нашому ІІСУСУ ХРИСТУ!!!