24 серпня, на день Незалежності України, Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі очолив настоятель митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні кліриків собору. Ктитор собору Ігор Лисов та багато парафіян прийшли на свято у вишиванках. За богослужінням посилено молилися про мир у нашій державі.
Після літургії та молитви за Україну митрополит Олександр разом з духовенством, Ігорем Володимировичем та парафіянами заспівали Гімн України та підписали прапор, який буде передано воїнам, що боронять нашу Батьківщину.
