Відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі в неділю 20 липня очолив благочинний храму протоієрей Валерій Кравець. За богослужінням молилися про мир в Україні та про захист від ворогів.
Після літургії о. Валерій закликав парафіян долучитися до допомоги українським військовим, що несуть службу на передовій, та пораненим. У храмі встановлено карнавку для збору допомоги.
Також о. Валерій запросив парафіян до спільної молитви про подолання ворожнечі, що буде правитися по понеділках.
Богослужіння транслювалося наживо на нашому сайті та на національному телеканалі “Перший Ukraine”.
(Відео буде доступне для перегляду після обробки на сервері)
