Відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі в неділю 20 липня очолив благочинний храму протоієрей Валерій Кравець. За богослужінням молилися про мир в Україні та про захист від ворогів.
Після літургії о. Валерій закликав парафіян долучитися до допомоги українським військовим, що несуть службу на передовій, та пораненим. У храмі встановлено карнавку для збору допомоги.
