У Спасо-Преображенському соборі триває збір коштів та речей для допомоги українським військовим, що служать у зоні АТО, та пораненим. Парафіяни зібрали 7168 грн, які передано на придбання засобів зв’язку та навігації для воїнів, та речі для госпіталя.
На потреби поранених та солдат передано:
шкарпетки – 61 пара;
простирадла – 3;
рушники – 10;
підковдри – 2;
наволічки – 5;
труси – 12;
футболки – 4;
зубні щітки – 11;
зубна паста – 12;
гель для душу – 2;
бальзам після гоління – 2;
ополіскувач для рота – 1;
мило господарьске – 12;
мило туалетне – 24;
та один гарний малюнок з побажаннями для наших воїнів (див. вище).
Збір коштів та речей триває. Нагадуємо, що весь одяг, який ви віддаєте на потреби армії, має бути темних кольорів (чорний, камуфляжний, темно-зелений, темно-сірий тощо).