Божественну літургію 6 квітня, у п’яту неділю Великого посту, у Спасо-Преображенському соборі очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні духовенства храму. Цього дня церква молитовно згадує преподобну Марію Єгипетську
Відеозапис служби: