Божественну літургію 7 квітня, на свято Благовіщення Пресвятій Богородиці, у Спасо-Преображенському соборі очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні єпископа Макарівського Іларія та духовенства храму.
Відеозапис служби: