Божественну літургію 13 квітня, на свято Входу Господнього в Єрусалим (Вербну неділю), у Спасо-Преображенському соборі очолив клирик храму протоієрей Андрій Дудченко у співслужінні архімандрита Мойсея (Баноса) з Критської Православної Церкви та духовенства храму.
Записану в студії проповідь настоятеля собору митрополита Олександра дивіться з 1:18:50 запису.
Відеозапис служби:
Читайте також про Вхід Господній в Єрусалим