Божественну літургію на Михайлів день відправили два архієреї

Сьогодні, 21 листопада, на свято Собору архістратига Михаїла та усіх небесних Сил безплотних Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі очолив настоятель архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні архієпископа Городницького Олександра, вікарія Київської Митрополії.

Владика Олександр Переяслав-Хмельницький та владика Олександр Городницький на службі

Владикам співлужили клірики храму та гості. Після літургії та проповіді настоятель собору владика Олександр привітав з днем ангела усіх, хто носить імена на честь святих Архістратигів, а також усіх християн зі святом на честь усіх безплотних Сил, до яких належать і наші ангели-хранителі. Також владика привітав клірика храму протодиякона Івана Гичуна із триріччям дияконської хіротонії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *