Сьогодні, 23 листопада, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир возвів у сан митрополита архієпископа Переяслав-Хиельницького і Вишневського Олександра, настоятеля Спасо-Преображенського собору. Возведення відбулося за Божественною літургією на малому вході у день народження Предстоятеля Української Православної Церкви в домовому храмі святителя Миколая Чудотворця при Предстоятельській резиденції у Києво-Печерській Лаврі.
Владика Олександр возведений у сан митрополита
1 коментар
