У неділю про Самарянку, 29 травня, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр і благочинний Спасо-Преображенського собору протоієрей Валерій Кравець, які перебувають у паломництві в Грузії, співслужили за Божественною літургією в Олександрівському соборі Тбілісі з благословення Патріарха-Католікоса Іллі ІІ. Паломники відвідали також монастир Хреста в Джварі, собор Светіцховелі і кафедральний собор Святої Трійці – Савеба – в Тбілісі.
“Бувають в житті випадковості, а бувають і благословенні співпадіння, – говорить владика Олександр. – Господь сподобив сьогодні звершити Божественну літургію перед престолом, де здіймав до Бога свої руки старець Глинський схиархімандрит Серафим Мажуга. Колись студенти Капчук і Сабодан приїхали в Тбілісі та іподияконствували у нього. Студенту Сабодану владика пророкував єпископство”.
Фотографії зі служби в Олександрівському соборі Тбілісі:
Монастир Хреста, Джварі:
Светіцховелі:
Савеба – кафедральний собор Святої Трійці, Тбілісі:
Бажаємо паломникам благословенного повернення додому!

























