Сьогодні, у неділю 29 травня, за Божественною літургією читається розповідь євангеліста Іоана про зустріч і бесіду Ісуса Христа із самарянською жінкою біля колодязя Якова. Відправу Божественної літургії в Спасо-Преображенському соборі цього дня очолив протоієрей Андрій Дудченко у співслужінні духовенства храму. За літургією піднесли молитву до Господа про милість Божу до Золотоверхого Києва. За службою співали Архієрейський і дитячий хори нашого собору.
Богослужіння із Спасо-Преображенського собору транслювалося наживо на нашому сайті та на національному телеканалі “Перший Ukraine”.
(Відео буде доступне для перегляду після обробки на сервері)


