Збірна України зі стрибків у воду і ктитор собору піднесли Богу подяку за перемогу на чемпіонаті Європи

Вчора ввечері, 16 травня, після повернення до України з чемпіонату Європи збірна України зі стрибків у воду одразу з аеропорту “Бориспіль” разом із ктитором Ігорем Лисовим приїхала до Спасо-Преображенського собору. Благочинний собору отець Валерій і духовенство відправили подячний молебень для команди, що стала переможцем: збірна привезла 3 золотих, 2 срібних і 3 бронзових медалі. Спортсмени разом із головним тренером збірної команди Тамарою Токмачовою подякували Богові за Його благословення.

DSC_8352

Наступні змагання, в яких візьме участь збірна – чемпіонат світу в Бразилії в серпні цього року. Збірна України зі стрибків у воду проводить тренування у басейні спорткомплексу “Ліко-Спорт”, що поруч із Спасо-Преображенським собором.

DSC_8331

Детальніше про перемогу української збірної розповідає Тамара Токмачова:

Фото Олександра Кучеренка.

DSC_8322

DSC_8324

DSC_8326

DSC_8332

DSC_8335

DSC_8337

DSC_8338

DSC_8340

DSC_8343

DSC_8349

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *