Вчора ввечері, 16 травня, після повернення до України з чемпіонату Європи збірна України зі стрибків у воду одразу з аеропорту “Бориспіль” разом із ктитором Ігорем Лисовим приїхала до Спасо-Преображенського собору. Благочинний собору отець Валерій і духовенство відправили подячний молебень для команди, що стала переможцем: збірна привезла 3 золотих, 2 срібних і 3 бронзових медалі. Спортсмени разом із головним тренером збірної команди Тамарою Токмачовою подякували Богові за Його благословення.
Наступні змагання, в яких візьме участь збірна – чемпіонат світу в Бразилії в серпні цього року. Збірна України зі стрибків у воду проводить тренування у басейні спорткомплексу “Ліко-Спорт”, що поруч із Спасо-Преображенським собором.
Детальніше про перемогу української збірної розповідає Тамара Токмачова:
Фото Олександра Кучеренка.











