Пропонуємо переглянути запис Божественної літургії, яку було відправлено 15 травня, у другу неділю після Пасхи – Жон-Мироносиць. Відправу богослужіння у Спасо-Преображенському соборі сьогодні очолив благочинний протоієрей Валерій Кравець у співслужінні духовенства храму. Після літургії парафіян привітав зі святом дитячий хор нашого собору. Кожній дівчині та жінці, які прийшли сьогодні на богослужіння, отець Валерій подарував квітку.
Богослужіння транслювалося наживо на нашому сайті та на національному телеканалі “Перший Ukraine”.
(Відео буде доступне для перегляду після обробки на сервері)












