На площі перед собором відкрито Фестиваль вуличних ігор

На цьому тижні, коли тривають весняні канікули, на площі перед Спасо-Преображенським собором відкрито Фестиваль вуличних ігор для дітей, організований благодійним фондом ктитора собору Ігоря Лисова “Рідне місто моє”. Сьогодні, у п’ятницю, діти брали участь у різноманітних фантазійних та музичних іграх. Фестиваль триватиме до вівторка.

10647102_10203588840993567_3721471638514004047_n

Фестиваль продовжиться найближчої неділі: 29 березня о 12:30 перед собором розпочнуться ігри з веселими аніматорами і казковими героями та конкурс малюнку на асфальті “Крей-Да!”, а також майстер-класи з малювання. Програма триватиме дві години, до 14:30.

Наступного вівторка, 31 березня, запрошуємо дітей на майданчик біля студії “Тіп-топ” по вул.Ломоносова, 60, з 11 до 13 години – взяти участь у іграх зі скакалками та резинками “Стрибай до нас!”

Мета організаторів – познайомити дітей один з одним та показати, що можна веселитися і гратися без гаджетів та вай-фаю. Вхід на усі заходи вільний.

11048634_10203588871434328_4569578047615207988_n

11081155_10203588840553556_3659629620978275992_n

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *