На цьому тижні, коли тривають весняні канікули, на площі перед Спасо-Преображенським собором відкрито Фестиваль вуличних ігор для дітей, організований благодійним фондом ктитора собору Ігоря Лисова “Рідне місто моє”. Сьогодні, у п’ятницю, діти брали участь у різноманітних фантазійних та музичних іграх. Фестиваль триватиме до вівторка.
Фестиваль продовжиться найближчої неділі: 29 березня о 12:30 перед собором розпочнуться ігри з веселими аніматорами і казковими героями та конкурс малюнку на асфальті “Крей-Да!”, а також майстер-класи з малювання. Програма триватиме дві години, до 14:30.
Наступного вівторка, 31 березня, запрошуємо дітей на майданчик біля студії “Тіп-топ” по вул.Ломоносова, 60, з 11 до 13 години – взяти участь у іграх зі скакалками та резинками “Стрибай до нас!”
Мета організаторів – познайомити дітей один з одним та показати, що можна веселитися і гратися без гаджетів та вай-фаю. Вхід на усі заходи вільний.


