У понеділок 29 грудня митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр провів зібрання духовенства Спасо-Преображенського собору м. Києва. На зборах підвели підсумки року та вознесли подяку Всемилостивому Господу за рік, що минає.
Благочинний собору протоієрей Валерій Кравець надав звіт про життя парафії у 2014 році. Сумлінними трудами отців, що проповідують слово Христової Істини, громада Спасо-Преображенського Собору розвивається духовно й примножується.








