Митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр запрошує духовенство та вірян розділити радість Трапези Господньої за Божественною літургією у новорічну ніч в Спасо-Преображенському соборі.
За літургією будемо дякувати Господеві за рік, що минув, та просити благословення для на рік 2015, просити про мир у нашій державі та примноження любові у наших серцях.
Початок літургії – опівночі (в ніч на 1 січня 2015). Початок часів 31 грудня о 23:45. Священнослужителів просимо взяти з собою облачення.