Відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі в неділю 14 вересня очолив благочинний протоієрей Валерій Кравець у співслужінні кліриків храму. За службою особливо молилися про здоров’я усіх хворих та поранених та про мир в нашій державі.
Богослужіння транслювалося наживо на нашому сайті та на національному телеканалі “Перший Ukraine”.
(Відео буде доступне для перегляду після обробки на сервері)