Настоятель Спасо-Преображенського собору митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відвідав Святу Землю, де 26-28 вересня відправив богослужіння та співслужив Блаженнішому Патріарху Єрусалимському Феофілу. В той самий час на Святій Землі перебувала й паломницька група від Спасо-Преображенського собору, яку супроводжував клірик храму протоієрей Андрій Дудченко. Священики та прочани разом із владикою молилися про мир в Україні. Continue reading
Митрополит Олександр та клірики собору молилися на Святій Землі про мир в Україні
Прокоментуй!