Святкову всеношну на день святих первоверховних апостолів Петра і Павла у Спасо-Преображенському соборі відправив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні кліриків та гостей храму. Після Першого часу було відправлено заупокійну літію за новопреставленого Блаженнішого Митрополита Володимира.





