Митрополит Олександр і клірики собору привітали Предстоятеля з Різдвом Христовим

30 грудня, в період святок, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр разом з кліриками Спасо-Преображенського собору та заступницею Голови Парафіяльної ради Марією Посвістак привітали різдвяними колядками Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

У дар Його Блаженству митрополит Олександр підніс ікону великомученика Георгія Переможця з часткою мощів – це список ікони зі Спасо-Преображенського собору, написаної в афонській обителі Ксенофонт.

Зустріч відбулася у предстоятельській резиденції в Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі.

Також владика Олександр із кліриками собору привітали секретаря Київської Митрополії архієпископа Вишгородського Агапіта, якому подарували образ великомученика Димитрія Солунського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *