29 грудня у Спасо-Преображенському соборі з благословення митрополита Переяславського і Вишневського Олександра та за підтримки Голови Парафіяльної ради Ігоря Лисова відбувся вечір колядок, в якому взяли участь п’ять колективів.
Вечір колядок
Прокоментуй!
