Христос Народився! Дякую за можливість бути присутніми, хоч і віддалено, на Богослужіннях у вашому храмі. Reply ↓
Христос Народився!
Дякую за можливість бути присутніми, хоч і віддалено, на Богослужіннях у вашому храмі.