16 років тому, 19 грудня 2007 року Блаженніший Митрополит Володимир Сабодан очолив єпископську хіротонію архімандрита Олександра. Від імені голови Парафіяльної ради Ігоря Лисова, духовенства і громади собору вітаємо владику з річницею високого церковного служіння!
Сьогодні владика Олександр очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі. Його Високопреосвященству співслужили: Екзарх Вселенського Патріарха в Україні єпископ Команський Михаїл, духовенство собору та Переяславсько-Вишневської єпархії.
Також сьогодні виповнилося 9 днів від упокоєння батька владики Олександра – Миколи Драбинка. За заупокійною літією після Літургії були піднесені молитви за вікопомного Блаженнішого Митрополита Володимира, новопреставленого Миколая, полеглих захисників України та мирних жителів.
Вітаючи митрополита Олександра з річницею висвячення в архієрейський сан, єпископ Михаїл подарував примірник нового видання Ставропігії Вселенського Патріарха в Україні – богослужбовий Апостол у форматі апракос, презентація якого відбулася нещодавно. Привітали архіпастиря священнослужителі та парафіяни.




