У Спасо-Преображенському соборі відзначили 16-ту річницю єпископської хіротонії митрополита Олександра

16 років тому, 19 грудня 2007 року Блаженніший Митрополит Володимир Сабодан очолив єпископську хіротонію архімандрита Олександра. Від імені голови Парафіяльної ради Ігоря Лисова, духовенства і громади собору вітаємо владику з річницею високого церковного служіння!

Сьогодні владика Олександр очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі. Його Високопреосвященству співслужили: Екзарх Вселенського Патріарха в Україні єпископ Команський Михаїл, духовенство собору та Переяславсько-Вишневської єпархії.

Continue reading