У неділю 29 січня зібрану парафіянами благодійну допомогу передали на потреби ЗСУ

Від дня святого Миколая до Водохреща в нашому Спасо-Преображенському соборі з благословення митрополита Переяславського і Вишневського Олександра та за підтримки Фонду пам’яті Блаженнішого митрополита Володимира тривала благодійна акція «Три мішечки для ЗСУ», до якої долучились парафіяни та всі охочі. Всі разом ми зібрали 45 тис. грн.
Сьогодні владика Олександр передав кошти керівнику Благодійного Фонду «Хочу допомогти» Оксані Валеріївні Скапі, яка з перших днів війни докладає багато зусиль для перемоги та відбудови України, активно забезпечує потреби наших воїнів та влаштовує життя постраждалих від військових дій.

Владика Олександр висловив слова вдячності всім, хто наближає нашу перемогу, благословив на подальшу співпрацю, подарував ікони Миколая Чудотворця та молитовники для воїнів.

В свою чергу пані Оксана Скапі, яка є нашою парафіянкою, вручила лист, в якому подякувала всій громаді Спасо-Преображенського собору за фінансову та гуманітарну допомогу для наших захисників!

Дякуємо всім, хто підтримав нашу ініціативу: благодійникам, парафіянам собору та небайдужим людям. Нехай Господь щедро всіх благословляє Своїми дарами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *