Сьогодні, 5 липня – четверта річниця від того дня, як відійшов до Господа Блаженніший Митрополит Володимир. Клір і громада нашого собору сьогодні молилися за упокій Блаженноспочилого Предстоятеля Української Православної Церкви. Божественну літургію очолив протоієрей Андрій Дудченко, якому співслужили клірики собору і гості – священики о.Димитрій Довгий з Роменської єпархії та о.Сергій Бережной з Києва. Після літургії пом’янули Блаженнішого Митрополита Володимира.
В Євангельському читанні сьогодні Господь Ісус говорить такі слова: “Тоді праведники засяють, як сонце, в царстві Отця їхнього”. Ці слова Святого Письма відображають наше сприйняття Блаженнішого Володимира. Його особистість залишається для нас прикладом праведності, щирої віри, відкритості і любові до ближніх.
Вічна Вам пам’ять, Ваше Блаженство! Моліться у Небесному царстві отця Вашого за Вашу і нашу Українську Православну Церкву!
Фото Максима Сидоренка.




































