Сьогодні, у неділю 22 липня, Божественну літургію в нашому соборі очолив благочинний храму протоієрей Валерій Кравець. Йому співслужили клірики собору. Проповідь після Апостолу сказав протодиякон Іван Гичун. На Євангельську тему в кінці літургії проповідував отець Валерій.
Божественна літургія у неділю 22 липня
1 коментар
