Юрій Ломов, голова громадської організації “Асоціація ветеранів АТО України”, надіслав листа голові Парафіяльної ради Спасо-Преображенського собору Ігорю Лисову з подякою в організації духовно-гуманітарної місії, була направлена 18-22 грудня на передові позиції Збройних Сил України неподалік Донецького аеропорту.
Військові розповіли, що гуманітарна допомога, яку зібрали за допомогою громади нашого собору з благословення митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра, була роздана на передових позиціях українських військових біля Донецького аеропорту, у військовій частині в місті Дружківка, а також для двох польових лікарняних закладів.
Ветерани АТО передали подяку від військовослужбовців усім, хто долучився до цієї гуманітарної місії.