Ввечері 17 грудня духовенство на чолі з митрополитом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром і парафіяни Спасо-Преображенського собору загрузили вантаж гуманітарної допомоги для українських військових, що несуть службу в зоні АТО. Гуманітарна допомога зібрана до дня святого Миколая громадою собору на чолі з головою Парафіяльної ради Ігорем Лисовим за участі благодійного фонду “Рідне місто моє” та ринку “Столичний” і передана через учасників Асоціації ветеранів АТО. До українських воїнів на передову повезли також ікону святого Георгія Побідоносця.
Разом із продуктами харчування і теплим одягом до наших військових поїхали дитячі малюнки. За свідченням ветеранів, такі малюнки, сповнені теплом і надією дитячих сердець, дуже підтримують воїнів, і їх надзвичайно цінують на передовій.








