У понеділок 19 грудня, від імені голови Парафіяльної ради Ігоря Лисова і громади Спасо-Преображенського собору запрошуємо до нас на свято святителя Миколая Чудотворця! Богослужіння почнеться з 8:00 ранку (акафіст та сповідь), Божественна літургія – о 9:00, а о 12:00 на площі перед собором буде запалено різдвяну ялинку.
Чекаємо вас на святі разом з родиною та друзями. Всі дітки, які прийдуть на свято, отримають подарунки.
До зустрічі!
