Сьогодні, у неділю 30 жовтня музей пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира відвідали вихованці з батьками недільної школи столичного Свято-Троїцького собору (Троєщина). Екскурсію для гостей провів клірик Спасо – Преображенського собору протодиякон Ростислав Воробій.
На пам’ять про відвідування музею гості залишили коментар у “Книзі відгуків” центру: “Учні і вчителі недільної школи “Благовіст” Свято-Троїцького собору Деснянського р-н. вражені змістовністю музею, чудовим фільмом і тим, з якою любов’ю до дітей була проведена екскурсія. Ми мали змогу доторкнутися душею до життя Блаженнішого Митрополита Володимира…”
Після екскурсії уже традиційно організатори пригощають гостей запашним гарячим чаєм з печивом біля пам’ятника Митрополиту Володимиру.


