В Національний день молитви у Спасо-Преображенському соборі відбулася Молитва за сферу охорони здоров’я

24 лютого в Спасо-Преображенському соборі м. Києва відбувся державно-конфесійний захід «Молитва за сферу охорони здоров’я».

Він проводиться в рамках відзначення Національного дня молитви, запровадженого постановою Верховної Ради України від 12 лютого 2025 р. № 4243-IX, що підкреслює важливість духовно-психологічної підтримки медиків в їхньому служінні здоров’ю громадян.

Continue reading