11 вересня клірик Спасо-Преображенського собору протоієрей Миколай Тишкун, який від початку повномасштабної військової агресії проти України разом із родиною тимчасово перебуває у Греції, взяв участь у спільній молитві за участі Президента Грецької Республіки Катерини Сакелларопулу, яку очолив митрополит Дідімотейхо, Орестіади і Суфлі Дамаскін.
Після молитви пані Президент познайомилась з українським дітьми, які розпочали навчання в Греції. Вона виказала слова підтримки і побажання діткам та всім українцям, які вимушені були залишити свій дім, щоби перебувати у безпеці в інших країнах. Запевнила, що діти можуть почувати себе тут як удома, що Грецька держава несе відповідальність за них і буде з любов’ю та завзяттям робити все необхідне.
Президент Катерина Сакелларопулу нещодавно відвідала Київ. Вона була вражена тим, що відчула і побачила на власні очі: потужну силу, стійкість і незламність українського суспільства, а також велику пошану до героїзму воїнів, які цілодобово відчайдушно боронять свою землю.
Пані Сакелларопулу уважно слідкує за подіями в Україні, вболіває за долю українського народу та хоче робити все від себе залежне, щоб бути поруч у складний час боротьби за свободу України.

