Блаженнішого Митрополита Епіфанія вітаємо з третьою річницею інтронізації!

Сьогодні, 3 лютого, клірик ставропігійного Спасо-Преображенського собору протоієрей Андрій Дудченко і регент нашого Митрополичого хору протодиякон Олександр Тарасенко взяли участь в святковій Божественній літургії в Софійському соборі столиці з нагоди третьої річниці інтронізації нашого Предстоятеля Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія. Передали вітання від Голови Парафіяльної ради Ігоря Лисова, митрополита Переяславського і Вишневського Олександра, який не зміг взяти участь у святкуванні за станом здоров’я, та від усієї громади собору. Многая літа Його Блаженству!

Предстоятелю помісної Української Православної Церкви співслужили архієреї й духовенство зі всієї України, а також Екзарх Вселенського Патріарха в Україні єпископ Команський Михаїл, архієпископ Памфільський Даниїл (Українська Православна Церква США) та Місцеблюститель Митрополичого Престолу, єпископом Едмонтону і Західної єпархії Української Православної Церкви Канади Іларіон.

На початку відправи митрополит Вінницький і Барський Симеон зачитав акти про канонізацію Митрополита Київського, Галицького і всієї Руси Йосифа (Нелюбовича-Тукальського) та святої праведної Єлизавети Гулевич.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *